biogaming logo

Sīkdatņu politika

Tālāk ir sniegta informācija par to, kā Biogaming un tā saistītie uzņēmumi (“mēs”) izmanto sīkfailus un citas līdzīgas tehnoloģijas šajā vietnē.

Šī politika ir spēkā no 2020. gada 17. decembra. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis paziņojums par konfidencialitāti laiku pa laikam tiks atjaunināts.

Mēs varam ievietot sīkfailus un citas līdzīgas tehnoloģijas jūsu ierīcē, tostarp mobilajā ierīcē, saskaņā ar jūsu preferencēm, kas iestatītas mūsu sīkfailu piekrišanas pārvaldniekā. Atkarībā no jūsu iestatījumiem mūsu sīkfailu piekrišanas pārvaldniekā jūsu mobilajā ierīcē, izmantojot sīkfailus vai līdzīgu tehnoloģiju, var tikt savākta šāda informācija: jūsu unikālais ierīces identifikators, mobilās ierīces IP adrese, informācija par jūsu ierīces operētājsistēmu, mobilo sakaru operators un jūsu atrašanās vietas informācija ( ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti).

Kas ir cepumi ( sīkdatnes) ?

Sīkfaili ir teksta faili, kas satur nelielu daudzumu informācijas, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat vietni un ļauj vietnei atpazīt jūsu ierīci. Tikai Biogaming pārvaldītos sīkfailus sauc par “pirmās puses sīkfailiem”, savukārt trešo pušu sīkfailus sauc par “trešās puses sīkfailiem”, kā paskaidrots tālāk.

Kāpēc mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas?

Sīkfaili veic daudz dažādu uzdevumu, piemēram, ļauj jums efektīvi pārvietoties starp lapām, atcerēties jūsu preferences un kopumā uzlabot lietotāja pieredzi. Tie var arī palīdzēt nodrošināt, ka tiešsaistē redzamās reklāmas ir atbilstošākas jums un jūsu interesēm. Turklāt sīkfaili var mums palīdzēt analizēt mūsu vietņu un tiešsaistes satura izmantošanu (analītikas sīkfaili), kā arī atvieglot/izsekot mijiedarbībai mūsu tīmekļa vietnēs un tiešsaistes saturā ar sociālajiem medijiem (piemēram, saites uz sociālo mediju vietnēm, piemēram, pogas, utt.).

Vai Biogaming izmanto sīkfailus mārketingam un analīzei?

Jā, mēs varam izmantot informāciju, kas savākta no mūsu sīkfailiem, lai noteiktu lietotāju uzvedību un sniegtu saturu un piedāvājumus, pamatojoties uz jūsu profilu, kā arī citiem tālāk aprakstītajiem mērķiem, ciktāl tas ir likumīgi atļauts noteiktās jurisdikcijās.

Citos gadījumos mēs varam saistīt sīkfailu informāciju (tostarp informāciju no sīkfailiem, kas ievietoti, izmantojot mūsu sludinājumus trešo pušu vietnēs) ar identificējamu personu. Piemēram:

  • Ja mēs nosūtīsim jums mērķtiecīgu e-pasta ziņojumu, kas ietver tīmekļa bāksignālus, sīkfailus vai līdzīgas tehnoloģijas, mēs uzzināsim, vai jūs atverat, lasāt vai izdzēsāt ziņojumu.
  • Noklikšķinot uz saites mārketinga e-pastā, ko saņemat no Biogaming, mēs arī izmantosim sīkfailu, lai reģistrētu, kuras lapas skatāt un kādu saturu lejupielādējat no mūsu vietnēm, pat ja neesat reģistrējies vai pierakstījies mūsu vietnē.
  • Personas datu apvienošana un analīze — kā aprakstīts iepriekš, mēs varam apvienot datus no publiski pieejamiem avotiem un no mūsu dažādajiem e-pastiem, tīmekļa vietnēm un personīgām mijiedarbībām ar jums (tas ietver informāciju, kas apkopota dažādās mūsu vietnēs, piemēram, mūsu karjeras un korporatīvās vietnēs. un informācija, kas tiek savākta, kad reģistrējaties vai piesakāties mūsu vietnēs vai izveidojat savienojumu ar mūsu vietnēm, izmantojot savus sociālo mediju akreditācijas datus (piemēram, LinkedIn). Mēs apvienojam šos datus, lai labāk novērtētu jūsu pieredzi ar Biogaming un veiktu citas darbības, kas aprakstītas mūsu vietnē Privātuma politika.

Vai izmantojat trešo pušu uzņēmumu sīkfailus?

Daži sīkfaili, tīmekļa bāksignāli un citas izsekošanas un uzglabāšanas tehnoloģijas, ko mēs izmantojam, ir no trešo pušu uzņēmumiem (trešās puses sīkfaili), piemēram, Facebook, Google Analytics, Microsoft, Marketo Munchkin Tracking, Twitter, Knotch, YouTube, Instagram, Yoptima un Linkedin Analytics. nodrošināt mums tīmekļa analīzi un informāciju par mūsu vietnēm, ko var izmantot arī mērījumu pakalpojumu sniegšanai un reklāmu mērķauditorijas atlasei. Šie uzņēmumi izmanto programmēšanas kodu, lai apkopotu informāciju par jūsu mijiedarbību ar mūsu vietnēm, piemēram, apmeklētajām lapām, saitēm, uz kurām noklikšķināt, un to, cik ilgi atrodaties mūsu vietnēs. Šis kods ir aktīvs tikai tad, kad atrodaties Biogaming vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā šie uzņēmumi apkopo un izmanto informāciju mūsu vārdā, lūdzu, skatiet to privātuma politikas: Facebook vietnē Facebook datu politika Google (tostarp YouTube) vietnē Google konfidencialitāte un noteikumi, Microsoft vietnē Microsoft konfidencialitātes paziņojums, Marketo vietnē Marketo konfidencialitātes politika, Linkedin vietnē Linkedin privātuma politika, Twitter vietnē Twitter privātuma politika, Knotch at Knotch privātuma politika, Instagram vietnē Instagram datu politika un Yoptima vietnē Yoptima privātuma politika.

Vai Biogaming izmanto kādas sīkfailiem līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas?

Mēs varam izmantot arī tīmekļa bāksignālus (tostarp reklāmguvumu pikseļus) vai citas tehnoloģijas līdzīgiem mērķiem, kā minēts iepriekš, un mēs varam tos iekļaut savās vietnēs, mārketinga e-pasta ziņojumos vai mūsu informatīvajos izdevumos, saistītajās vietnēs, lai noteiktu, vai ziņojumi ir atvērti un vai ir atvērtas saites. noklikšķināja uz. Tīmekļa bāksignāli neievieto informāciju jūsu ierīcē, taču tie var darboties kopā ar sīkfailiem, lai uzraudzītu vietnes darbību. Tālāk sniegtā informācija par sīkfailiem attiecas arī uz tīmekļa bāksignāliem un līdzīgām tehnoloģijām. Reklāmguvumu pikseļi ir mazi kodi, kas atrodas noteiktā tīmekļa lapā un tiek aktivizēti, kad kāds apmeklē lapu, kā rezultātā palielinās reklāmguvumu skaits.

Ko darīt, ja es nevēlos sīkfailus vai līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas?

Jūs varat pielāgot savus sīkfailu iestatījumus, izmantojot mūsu sīkfailu piekrišanas pārvaldnieku. Ja vēlaties no savas ierīces noņemt esošos sīkfailus, varat to izdarīt, izmantojot pārlūkprogrammas opcijas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfailu dzēšana un bloķēšana var ietekmēt jūsu lietošanas pieredzi.

Kādus sīkfailu veidus vietne izmanto?

Biogaming vietnēs izmantotie sīkfaili ir iedalīti kategorijās, kā norādīts tālāk esošajā tabulā. Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka ne visas sīkdatnes var tikt izmantotas visās jurisdikcijās vai tīmekļa vietnēs. Šajā tīmekļa vietnē izmantoto sīkfailu kategoriju saraksts ir norādīts zemāk.

KategorijaApraksts
Obligāti nepieciešamie cepumiŠīs sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu pārvietoties pa vietni un izmantot tās funkcijas, piemēram, piekļūt drošām vietnes zonām. Bez šīm sīkdatnēm nevarēs nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus.
Pirmās puses analīzes sīkfailiŠīs sīkdatnes ļauj mums izmantot datu analīzi, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju un nodrošināt jums atbilstošāku saturu. Šīs sīkdatnes neapkopo informāciju, kas identificē apmeklētāju līdz pat individuālam līmenim, kas mums ir pieejams. Šīs sīkdatnes nenodod personu identificējošu informāciju nevienai ārējai trešajai pusei, izņemot atsevišķos gadījumos, kad mēs piesaistām pakalpojuma sniedzēju, kas rīkojas mūsu vārdā, bet kurš pēc tam nevar izmantot datus saviem mērķiem. Tie ietver Adobe Analytics, mērķa un mērķauditorijas pārvaldnieku; Satura laukums un pieprasījuma bāze.
Veiktspējas sīkdatnesVeiktspējas sīkfaili parasti ir trešo pušu sīkfaili no pārdevējiem, ar kuriem mēs sadarbojamies vai kuri strādā mūsu vārdā un kas apkopo informāciju par jūsu apmeklējumu un Biogaming vietnes izmantošanu, piemēram, kuras lapas apmeklējat visbiežāk un ja saņemat kļūdu ziņojumus no tīmekļa. lapas. Šīs sīkdatnes neapkopo informāciju, kas identificē apmeklētāju. Visa informācija, ko šīs sīkdatnes apkopo, ir anonīma un tiek izmantota tikai, lai uzlabotu vietnes darbību. Trešo pušu piegādātājiem var būt piekļuve šiem datiem, un tie var tos izmantot, lai uzlabotu savus vispārējos pakalpojumus un piedāvājumus.
Funkcionalitātes sīkfailiŠīs sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties jūsu izdarītās izvēles (piemēram, jūsu lietotājvārdu, valodu vai reģionu, kurā atrodaties) un nodrošināt uzlabotas, personiskas funkcijas. Šīs sīkdatnes nevar izsekot jūsu pārlūkošanas darbībām citās vietnēs. Viņi neapkopo nekādu informāciju par jums, ko varētu izmantot reklamēšanai vai atcerēties, kur esat bijis internetā ārpus mūsu vietnes.
Reklāmas un sociālo mediju sīkfailiReklāmas un sociālo mediju sīkfaili (tostarp tīmekļa bāksignāli un citas izsekošanas un uzglabāšanas tehnoloģijas) tiek izmantoti, lai (1) piegādātu jums un jūsu interesēm atbilstošākas reklāmas; (2) ierobežojiet to, cik reižu jūs redzat reklāmu; (3) palīdzēt novērtēt reklāmas kampaņas efektivitāti; (4) atkārtota mērķauditorijas atlase uz Biogaming vietnēm/informāciju un (5) izprast cilvēku uzvedību pēc reklāmas skatīšanas. Tie parasti tiek ievietoti reklāmas tīklu vārdā ar vietnes operatora atļauju. Viņi atceras, ka esat apmeklējis vietni, un diezgan bieži tie tiks saistīti ar vietnes funkcionalitāti, ko nodrošina otra organizācija. Tas var ietekmēt saturu un ziņojumus, ko redzat citās apmeklētajās vietnēs.